LIFE LONG LEARNING

Ανακαλύψτε το Μέλλον που σας Αξίζει!

Το ΔΙΕΘΝΕΣ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης του Athens International College σας προσφέρει μαθησιακή εμπειρία, απόλυτα εστιασμένη στις προσωπικές και επαγγελματικές σας προσδοκίες. Με έμφαση στον "Φοιτητή", μια ομάδα εξαιρετικών διδασκόντων, με ευρεία αναγνώριση, πολυετή εμπειρία και βαθιά γνώση δίνουν έμφαση στην κριτική σκέψη και τον πρακτικό προσανατολισμό, διευρύνουν τις γνώσεις σας και ενισχύουν τις δεξιότητές σας.

Στο ΔΙΕΘΝΕΣ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης εστιάζουμε στην ανάπτυξη επαγγελματικών δεξιοτήτων, που προάγουν την απασχολησιμότητα και την επιχειρηματικότητα.

ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
(VOUCHERS)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ

ΕΝΔΟΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ
(Customised Seminars)

UPSKILL, RESKILL YOUR EMPLOYEES
at INTERNATIONAL LIFE-LONG LEARNING CENTER

Στο ΔΙΕΘΝΕΣ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης παρέχουµε µια πληθώρα εκπαιδευτικών προγραµµάτων που ανταποκρίνονται στις σύγχρονες απαιτήσεις της Κοινωνίας και της Ελληνικής Οικονομίας µε σκοπό οι εκπαιδευόµενοι να καταφέρουν να αξιοποιήσουν τις νέες επαγγελµατικές ευκαιρίες που δηµιουργούνται στον χώρο της απασχόλησης.

Συμπληρώστε την φόρμα που ακολουθεί και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας άμεσα!